Říjen 2009

!! POZASTAVUJU !!

25. října 2009 v 19:18 | *Hanink4*
AHOJKY
..je mi líto že tady toto musím psát i když sem si řekla že to prostě neudělám..ale bohužel ve škole mám fofry..a k tomu ještě věci doma a kroužky..akže na blog není čas..a teď se mi k tomu ještě ozívaj esbénka že tam nechodím a že si mě mažou..takže doufám že i když pozastavuju tak si mě esbénka nesmažete..:o(... nebude to na furt..zatím jenom do té doby dokud nebude čas..občas sem nějaké články dám ale nebudu tu dávat tak často a esbénka taky nebudu tak hodně obíhat..takže prosím esbénka si mě namažte..doufám že to pochopíte..zatím pá..
*
*
*
*
mám vás ráda..
bohužel POZASTAVUJU

a konečně víkend

16. října 2009 v 20:56 | *Hanink4* |  můj deníček
ahoooj..
a je tu konečně víkend..víkend na kterej se asik všichni těšíme..
A už víte co budete přes víkend dělat?Tak já v tom mám úplně jasno..zítra ráno odjíždím s bráchou do Brna na závodní okruh za tátou..ted už tam je od čtvrtka ale já kvůli škole tam můžu až zítra..maj tam závody..sice já bych nejradši zůstala doma..ale jelikož máti jela ráno do Prahy a jeden brácha je s tátou v Brně tudíž já bych tu byla sama..což by bylo upe good..ale protože naši prostě nedovolí abych tu byla sama..takže musim jet taky..ae zase..zas taková hrůza to snad nebude..už jsem tam párkrát byla..a vcelku fpoho..většinou tam bývali kluci xD..takže jko fpoho..:D..Takže vlastně když to tak vezmu tak to až tak špatný nebude :o)

takže teďka asik psát nebudu..jko přes výkend..
takže pááá
x
x
x


výsledky zápisu esbének

8. října 2009 v 15:49 | *hanink4* |  Informačky
ahojky lidičky..takže sem se zase po nějaké době dotala na pc a myslim že jste ebénka měli už dost času na to aby jste se zapsali.tákže tadyk jsou výsledky..

zůstávají:


mají pozastaveno takže si je nechávám:


aA tidle..je mi líto ale vypadávají..takže už nejsme esbénky..hodně štěstí s blogařením..

nebudu tu tak často..

4. října 2009 v 17:58 | *Hanink4* |  můj deníček
ahoojky..tak sem tu zase po trošec delší době..a jak už název napovídá..škola je čím dál těžší..a učení čím dál víc..takže moc nestíhám chodit sem a psát články..takže se moooc omlouvám mým esbénkům že tak moc neobíhám.:(.. a jinak co vy? jakpak se vede?co škola?
zatim pá
x
x
x
*Hanink4*